2013 seminarų ciklą pradės "Puzzle work"
antonlachky2013 birželio 25-28d. su Anton Lachky (Slovakija/Belgija)

Pirmasis intensyvus šokio seminaras su ypatingai talentingu ir labai greitu slovaku Anton Lachky skirtas tik pažengusiems/profesionaliems šokėjams. 
Anton Lachky - šokio mokslus baigęs Bratislavos universitete bei PARTS šokio akademijoje, Les Slovaks trupės narys, Briuselyje įkūręs ir savo šokio trupę, kviečiamas kurti ir dėstyti įvairiausiose pasaulio vietose. Taip pat šoko Akhram Khan šokio trupėje!


Antonas Lachky (
1982 m.),  pradėjo šokti tautinių šokių kolektyve Maly Vtácnik dar būdamas penkerių. Vėliau mokėsi J. L. Bellu konservatorijoje (Banská Bystrica), kur kartu su savo draugais įkūrė trupę Les SlovaKs. 2001 m. šokio mokslus jis tęsė Bratislavos Universitete, vėliau išvyko į P.A.R.T.S. šokio mokyklą Briuselyje.

2004 m. kovą Antonas tapo Akram Khan šokio trupės nariu. Tarptautinio  „MA" turo metu, Antonas kartu su trupe pasirodė 48 pasaulio šalių šokio scenose.
Žymiausi iš Antono kurtų spektaklių yra „Twice Read", „Softandhard" (Helsinki Miesto Teatras), „Heaven is the place" (Praha), „Perfect Day To Dream" (Islandijos šokio trupė), „Kids in a play" (Zagrebas), „Mind a Gap" (Antono Lachky šokio trupė).
Antonas kviečiamas dėstyti į įvairiausias pasaulio šalis, tarp kurių - Belgija, Prancūzija, Ispanija, Italija, Švedija, Islandija, Vokietija, Austrija, Slovėnija, Suomija, Vengrija, Kanada, Kosta Rika. A. Lachky yra vienas iš šokio trupės Les SlovaKs įkūrėjų: su šia trupe jis pasirodė Europos, Šiaurės Amerikos ir Afrikos scenose. 2012-aisiais Briuselyje Antonas įkūrė savo šokio trupę.

"Puzzle work"
Pirma seminaro dalis skirta šokiui erdvėje, siekiant pranokti savo galimybes. Koordinacija, greitis, kontrolė, tikslumas.

Antroji dalis - dėlionės dėliojimas: mokysimės ir dalinsimės būdais, kurie leistų sukurti vientisą, bet įvairiapusę šokio frazę. Vėlgi svarbiausi šios dalies elementai: greitis, kontrolė, tikslumas ir koordinacija.   
Judėk taip, kaip pats to nori. Mėgaukis šokiu.

PROGRAMA:
2013 birželio 25- 28 d. (antradienis - penktadienis)
Menų spaustuvėje (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius), III studija.
10.30-12.30 I dalis
12.45-14.45 II dalis Puzzle work

Į šį seminarą gali registruotis profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai, taip pat turintys ne mažesnę kaip 3 metų intensyvią šiuolaikinio šokio patirtį.  

SEMINARO KAINA:
4 dienos po 4 val. - 260 Lt
Šokio specialybių dieninio skyriaus studentams ir Šiuolaikinio šokio asociacijos nariams - 190 Lt.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Registruojantis prašome užpildyti registracijos anketą ir susipažinti su seminaro taisyklėmis.
Daugiau informacijos tel. +370 676 00464.
Šokio seminarų ciklą remia Kultūros rėmimo fondas.
Partneris: Menų spaustuvė