Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny
nina_m2013 lapkričio 5-9 (antradienį - šeštadienį) vyks paskutinis šių metų Šiuolaikinio šokio seminarų ciklo etapas - Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su  Nina Wollny (Nyderlandai/Australija).

Anouk van Dijk sukurta Countertechnique® technika padeda šokėjams prisitaikyti prie reiklaus XXI a. šokio pasaulio.
Pagrindinis šios šokio technikos principas - šokio metu nekuriamas statiškas vertikalus balansas, bet išnaudojant skirtingų kūno dalių priešpriešinį judėjimą trijų dimensijų kryptimis, kuriamas dinamiškas balansas, kuris įgalina didesnę judesių įvairovę ir amplitudę bei efektingą daugiakryptį judėjimą.

Ši judėjimo sistema leidžia turimą teorinę informaciją pritaikyti praktikoje, mąstant apie tai, kaip šokio metu juda kūnas. Countertechnique® pamokos skirtos paruošti šokėjo kūną darbui scenoje (ir ne tik): stiprindami kūną ir lavindami lankstumą, mokysimės judėti plačiau ir aptakiau. Šokėjai šiose pamokose skatinami savarakiškai ieškoti judesių sąsajų ir spręsti kylančias šokio problemas: mokysimės nebeteisti savęs dėl šokimo metu pasitaikančių klaidų ir dirbti atsižvelgiant į savo fizinę ir dvasinę savijautą. Countertechnique® technika - tai vertingas įnašas į šokėjo vystymąsi ir jo asmenines paieškas šokio srityje.

Countertechnique® pamoka - tai šiuolaikinio šokio technikos pamoka. Jos metu lavinsime lankstumą, stiprinsime ir mokysimės geriau koordinuoti savo kūną. Aktyviai dirbsime, didinsime ištvermę ir sieksime išlaisvinti visą savo judėjimo potencialą. Pamoka prasidės pasikartojančia pratimų seka - šie skirti tam, kad šokėjai galėtų nuodugniau įsigilinti į Countertechnique® principus. Antrojoje pamokos dalyje pradinius pratimus pakeis iššūkio vertos šokio kombinacijos.

Daugiau informacijos rasite: www.countertechnique.com

Praktinė anatomija

Praktinės anatomijos pamokose skirtingais aspektais studijuosime žmogaus anatomiją. Teorinę medžiagą pritaikysime praktikoje: piešinyje ar ant modelio suradę vieną ar kitą kūno dalį, vėliau ją „tyrinėsime" judėdami - tam bus skirti įvairūs pratimai, naudojami ir Countertechnique® pamokose. Praktinės anatomijos pamoka naudinga visų lygių šokėjams, pasirinkusiems Countertechnique pamokų kursą. Ji padės efektyviau dirbti technikos pamokų metu, greičiau suvokti ir geriau įsisavinti Countertechnique® principus. Praktinės anatomijos pamokose (skirtingai nei technikos pamokų metu) turėsime laiko nuodugniau aptarti įvairius Countertechnique® aspektus.

Nina Wollny

Nina Wollny studijavo šiuolaikinį šokį Roterdamo šokio akademijoje (dab. Codarts). Baigusi mokslus ji prisijungė prie Anoukvandijk šokio trupės, su kuria kartu praleido 10 metų. Šiuo metu ji dirba laisvai samdoma šokėja ir choreografe, nors ir iki šiol ją galime išvysti tokiuose trupės spektakliuose kaip Trust („Pasitikėjimas"), Protect me („Apsaugok mane") ir Rausch. Tai trys paskutiniai Anouk van Dijk ir režisieriaus Falk'o Richterio kūriniai. 2012 m. Nina šoko spaktaklyje An Act of Now - pirmame Anouk van Dijk, kaip Chunky Move trupės meno vadovės, kūrinyje. Ji dirbo ir anoukvandijk šokio trupės repetitore bei Anouk van Dijk meno asistente. Nuo 2004 m. ji moko Countertechnique® technikos įvairiausiose pasaulio mokyklose, šokio trupėse ir festivaliuose. Nina itin daug prisidėjo prie šios šokio technikos raidos ir tapo viena pagrindinių mokytojų (Master Teacher) pagal Countertechnique® mokytojų rengimo programą.

PROGRAMA:
2013 lapkričio 5-9 d. (antradienis - šeštadienis*)
Menų spaustuvėje (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius), III studija

14:00-15:30 Countertechnique® A lygis
15:45-16:45 Praktinė anatomija atviras lygis
17:00-18:30 Countertechnique® B lygis

*šeštadienis

10:00-11:30 Countertechnique® B lygis
11:45-12:45 Praktinė anatomija atviras lygis
13:00-14:30 Countertechnique® A lygis

Pamokų lygiai:
A lygis - profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai.
B lygis - turintys ne mažiau kaip 2 metų šiuolaikinio šokio patirtį.

SEMINARO KAINA:


1 kursas Countertechnique® technika (5 pamokos) - 130 Lt (*su nuolaida 90 lt)
1 kursas Praktinė anatomija (5 pamokos) - 100 Lt (*su nuolaida 70 lt)
2 kursai Countertechnique® technika + Praktinė anatomija (10 pamokų) - 200 Lt (*su nuolaida 150 lt)
1 pamoka - 30 Lt (tik esant laisvų vietų)

*Nuolaida taikoma šokio specialybių dieninio skyriaus studentams ir Šiuolaikinio šokio asociacijos nariams. 

Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iki spalio 28 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Registruojantis prašome užpildyti registracijos anketą ir susipažinti su seminaro taisyklėmis. 
Daugiau informacijos tel. +370 676 00464.

Seminaro organizatorius: Vyčio Jankausko šokio teatras
Šokio seminarų ciklą remia: Kultūros rėmimo fondas
Partneris: Menų spaustuvė