Flying low ir Depth movement seminarai su Edivaldo Ernesto
12077529_10153222409242569_847226193_n2015 lapkričio 3-6 d.
Menų spaustuvėje, Šiltadaržio skg. 6, Vilnius

Vyčio Jankausko šokio teatras rudenį pasitinka su dviem puikiais seminarais - pirmasis su Edivaldo Ernesto, antrasis - laprkčio 29-gruodžio 3d. su Evangelos Poulinas.

Edivaldo Ernesto - šokėjas, mokytojas, choreografas, improvizacijos meistras, kilęs iš Mozambiko.  Pažintį su šokiu pradėjo nuo tradicinio Mozambiko šokio. Vėliau dalyvavo spektakliuose ir improvizacijose su Davidu Zambrano, dirbo jo  asistentu "Flying Low" ir "Passing Through" technikos pamokose. Dėsto daugelyje Europos šalių, yra trupės "Sasha Waltz & Guests" narys, taip pat bendradarbiauja su Judith Sánchez Ruíz.


FLYING LOW (Žemas skrydis) Ši šokio technika sukurta ir išplėtota Davido Zambrano. Dėmesys sutelkiamas į šokėjo santykį su žeme. Pamokoje naudojamos paprastos judesio struktūros, kurios apima kvėpavimą, greitį ir energijos tėkmę per kūną, kuri įgalina suaktyvinti kūno centro ir sąnarių santykį, efektyviau judėti iš/į žemę ir išlaikant kūno centro kontrolę. Taip pat tyrinėjama žmogaus skeleto struktūra ir pojūčiai, kurie padeda pagerinti šokėjo fizinę savivoką ir budrumą.

DEPTH MOVEMENT (Gylio judėjimas) Tai intensyvi ir tanki grupinė dinamikos pamoka. Ji skirta energijai ir nuolatiniam savo ribų išbandymui. Sieksime suprasti, kas yra būdinga kiekvienam iš mūsų ir bandysime peržengti savo ribas. Leisime aplinkai įtakoti mūsų šokio įgūdžius, tobulinsime įrankius, kurie padėtų sukurti naujas judesio kokybes, kūne kilti naujiems ritmams. Stengsimės kurti bei plėtoti savo asmeninį judesio žodyną.   Semsimės įkvėpimo iš kitų dalyvių, tapti be kuo ar bet kuriuo. Dirbsime su temperatūromis, partneriavimu, keisdamiesi pavieniui ir kaip grupė. Mokysimės, kaip lengvai tapti nenuspėjamu, kaip perdirbti energiją bei kaip naudoti kūną kaip savo pirminį įrankį.

PROGRAMA:
2015 lapkričio 3-6 d. (antradienis - penktadienis)
Menų spaustuvėje (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius), III studija.
12.00-13.30 Flying low A lygis
13:45-15:45 Depth Movement A ir B lygiai
16:30-18:00 Flying low B lygis    

Pamokų lygiai:
A lygis - profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai.
B lygis - turintys ne mažiau kaip 1 metų šiuolaikinio šokio patirtį.

SEMINARO KAINA:

1 kursas Flying low  (4 pamokos) - 35 Eur
1 kursas Depth movement (4 pamokos) - 48 Eur
2 kursai Flying low ir Depth movement (8 pamokos) - 75 Eur
1 Flying low pamoka - 10 Eur (tik esant laisvų vietų)

Nuolaidos: Studentams, moksleiviams - 20% Šokio specialybių studentams ir ŠŠA nariams - 30%
Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iki spalio 25d. užpildant registracijos formą ir susipažinti su seminaro taisyklėmis. 
Daugiau informacijos Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , telefonu 8 675 90206

Seminaro organizatorius: Vyčio Jankausko šokio teatras
Šokio seminarų ciklą remia: Kultūros rėmimo fondas
Partneris: Menų spaustuvė