Šiuolaikinio šokio seminaras su Igor Podsiadly ir Maria Kuchowicz (Lenkija/Nyderlandai)

Pradedame registraciją!ClubGuyandRoni
Lapkričio 24-28, Menų spaustuvėje, III a. studija (Šiltadaržio g.6, Vilnius)

Lapkričio 24, trečiadienis

16:00-17:30 šiuolaikinio šokio technika B lygis
17:45-19:15 šiuolaikinio šokio technika A lygis

Lapkričio 25-28, ketvirtadienis - sekmadienis
10:00-11:30 body conditioning AB lygis
11:45-13:15 šiuolaikinio šokio technika A lygis
13:30-15:00 šiuolaikinio šokio technika B lygis
15:15-16:45 partnering AB lygis (pirmenybė teikiama A lygio šokėjams)

 

Igor Podsiadly, iš Lenkijos kilęs šokėjas bei šokio mokytojas, šokio bakalauro laipsnį įgijo Roterdamo šokio akademijoje (Nyderlandai). Profesionalią šokėjo karjerą jis pradėjo Alter-Dance teatre (Lenkija), o 2005 m. tapo garsios Groningene įsikūrusios trupės „Club Guy & Roni Guy" nariu. Pastaruosius penkerius metus jis aktyviai dalyvauja trupės kūrybinėje veikloje, pasirodymuose Nyderlanduose ir už šalies ribų. Šalia kūrybinės veiklos Igor užsiima šokio mokymu, dėstydamas šiuolaikinio šokio techniką ir partnering šokio profesionalams.


Maria Kuchowicz
baigė Lodzės baleto mokyklą (Lenkija) bei Anton Bruckned universitetą Lince (Austrija), kur įgijo šiuolaikinio šokio bakalaurą. Studijų metu ji buvo Lince įsikūrusios trupės x.IDA nare, kur dirbo su tokiais choreografais kaip Johannes Randolf, Esther Linley, Catherine Guerin, Rose Breuss, Frans Poelstra, Teresa Ranieri, Liz King, Martin Sonderkamp. 2008 metais jai skirta BMUK (Bundesministerium fur Unterricht, Kunst und Kultur) stipendija Vienoje.  Šiuo metu gyvena ir dirba šokėja Amsterdame (Nyderlandai).


Seminarai remiasi šokio trupės „Club Guy & Roni" (Nyderlandai, Izraelis) metodika ir repertuaru:


JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


Pamokų aprašymai:
Body conditioning (fizinės būklės gerinimas)
Šios pamokos susideda iš įvairių pratimų, kurių pagrindinis tikslas yra išvystyti kūno stabilumą, koordinaciją, jėgą ir mobilumą. Pamokos paruoštos kaip fizinis pasirengimas tolimesniam sėkmingam šiuolaikinio šokio mokymuisi.


Šiuolaikinio šokio technika
Šiuolaikinio šokio technikos pamokos prasideda atsipalaidavimo pratimais ant grindų, vėliau judėjimas intensyvėja ir baigiasi energingomis šokio kombinacijomis įvairiuose erdvės lygiuose. Technika paremta tuo, jog tarpusavyje derinamas visiškas kūno atpalaidavimas ir aktyvumas bei įtampa, - taip efektyviausiai išnaudojamos kūno galimybės. Susitelkimas, koordinacija ir racionali artikuliacija yra pagrindiniai šio mokymo elementai. Užsiėmimų metu rekomenduojama dėvėti patogius drabužius ilgomis rankovėmis ir kelių apsaugas.


Partnering (sąveika su partneriu/-iais)
Šie užsiėmimai supažindina dalyvius su šokio technika, kuri leidžia šokėjams sąveikauti tarpusavyje. Ši technika įgalina prisiimti tam tikrą rizikos laipsnį neprarandant kontrolės. Pratimuose ir šokio sekose susitelkiama į partnerystę, kūno valdymą, saugų kritimą ir spiralinius pakilimus.

Seminaro kaina:

Šiuolaikinio šokio technika (5 pamokos) - 100 Lt (*su nuolaida 80 lt)
Body conditioning, Partnering (4 pamokos) - 80 Lt (*su nuolaida 60 lt)
Technika + body conditioning arba partnering (9 pamokos) - 160 Lt (*su nuolaida 120 lt)
Technika + body conditioning + partnering  (13 pamokų) - 220 Lt (*su nuolaida 160 lt)
Vienos pamokos kaina - 30 Lt (tik esant laisvų vietų!)

Informacija dalyviams:

* Pamokų lygiai: A lygis - profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai, B lygis - turintys ne mažiau kaip 2 metų šiuolaikinio šokio patirtį.

* Skliausteliuose pateikta kaina su nuolaida taikoma šokio specialybių dieninio skyriaus studentams bei Šiuolaikinio šokio asociacijos nariams.

* Į seminarus būtina registruotis iš anksto el. paštu info@vytisdc.lt.  Registruojantis prašome nurodyti į kokias pamokas ir kurį lygį registruojatės. Jei registruojatės pirmą kartą, pridėkite trumpą savo šokio patirties aprašymą. Organizatoriai pasilieka teisę pasiūlyti dalyviui kitą lygį.

* Po registracijos patvirtinimo, bet ne vėliau kaip iki seminaro pradžios prašome pervesti dalyvio mokestį: Vyčio Jankausko šokio teatras, įmonės kodas 300003686, Sąsk. Nr.  LT56 7044 0600 0398 9282, AB SEB bankas

* Visas ar dalis sumokėto dalyvio mokesčio grąžinamas tik tuomet, jei dalyvis nebegali dalyvauti seminare dėl sveikatos priežasčių.

* Rengėjai pasilieka teisę keisti programą.

* Daugiau informacijos el.paštu info@vytisdc.lt bei telefonu 8 675 90206