Šiuolaikinio šokio seminaras su Jarek Cemerek (Čekija)

Jarek_Cemerek1
Rugpjūčio 23-27, Menų spaustuvėje, III a. studija (Šiltadaržio g.6, Vilnius)

Seminaro programa

Rugpjūčio 23-27, pirmadienis - penktadienis

 

10:00-11:30 šiuolaikinio šokio technika B lygis

11:45-13:15 šiuolaikinio šokio technika A lygis

13:30-15:00 kontaktinė improvizacija AB lygis

 

 

A lygis - profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai.

B lygis - turintys ne mažiau kaip 2 metų šiuolaikinio šokio patirtį.


Jarek Cemerek
- šokėjas, šokio pedagogas bei choreografas iš Čekijos. Studijavo šokį Ostravos konservatorijoje, choreografiją ir šokio pedagogiką - Scenos menų akademijoje Prahoje bei Teatro akademijoje Helsinkyje. Šokėjo karjerą pradėjo Ostravos nacionaliniame teatre, vėliau šoko Prahoje Laterna Magica trupėje ir Valstybinėje operoje. Taip pat šoko Bratislavos šokio teatre, Tanztheaterwien (Ausrija), La Terra Nuova (Italija), Thor (Belgija), Cie Willy Dorner (Austrija), Airijos šokio teatre ir kitur. Kaip šokio mokytojas dirbo daugelyje šokio trupių ir festivalių, tarp jų Palucca mokykloje (Dresdenas, Vokietija), Helsinkio teatro akademijoje, Stadtteater Bern (Šveicarija), Holstebro karališkoje baleto mokykloje (Danija) ir kt.

 

Šiuolaikinio šokio technikos pamokose bus siekiama išlavinti sąmoningą kūno pajutimą, efektyvų energijos naudojimą bei fizinę artikuliaciją. Pradžioje atliekami paprasti pratimai ant grindų, siekiant tinkamai paruošti kūną judėjimui. Ypatingas dėmesys skiriamas saugiai kūno mechanikai, efektyviam svorio išnaudojimui, kritimui ant grindų, šuoliukams ir pan.

Kontaktinės improvizacijos pamokose akcentuojama bendradarbiavimo idėja duete, tačiau taip pat gali būti šokama didesnėse grupėse ar solo su fiziniais objektais (grindimis, sienomis, kėde ar pan.). Kiekviena pamoka skirtinga, atsižvelgiama į šokėjų pasirengimą. Jareko prioritetas - rasti ryšį su kiekvienu šokėju ir pasidalinti su juo patirtimi bei judėjimo kokybe. Jis siekia padėti šokėjams suprasti kaip perkelti svorį, juo dalintis, kelti, užlaikyti, kristi.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Seminaro kaina:

Šiuolaikinio šokio technika (5 pamokos) - 100 Lt (*su nuolaida 80 lt)

Kontaktinė improvizacija (5 pamokos) - 100 Lt (*su nuolaida 80 lt)

Technika ir kontaktinė improvizacija (10 pamokų - 180 Lt (*su nuolaida 150 lt)

Vienos technikos pamokos kaina - 30 Lt (tik esant laisvų vietų!)

 

*Nuolaida taikoma šokio specialybių dieninio skyriaus studentams bei Šiuolaikinio šokio asociacijos nariams.

 

Dalyvio mokestį prašome pervesti į Vyčio Jankausko šokio teatro banko sąskaitą (tik po registracijos patvirtinimo, bet ne vėliau kaip rugpjūčio 23d).

 

!Visas ar dalis sumokėto dalyvio mokesčio grąžinamas tik tuomet, jei dalyvis nebegali dalyvauti seminare dėl sveikatos priežasčių!

Dalyvių skaičius ribotas, todėl pašome registruotis iš anksto el. paštu info@vytisdc.lt Registruojantis prašome nurodyti į kokias pamokas ir kurį lygį registruojatės, bei pridėkite trumpą savo šokio patirties aprašymą. Organizatoriai pasilieka teisę pasiūlyti dalyviui kitą lygį. Daugiau informacijos tel. 8 600 63564.

Seminarą remia Kultūros rėmimo fondas.