Šiuolaikinio šokio seminaras su Katri Soini (Suomija)

Katri_Soini_photo_Johanna_TirronenPradedame registraciją!

Spalio 19-23, Menų spaustuvėje, III a. studija (Šiltadaržio g.6, Vilnius)


Seminaro programa

Spalio 19-23, antradienis - šeštadienis

10:00-13:00 šiuolaikinio šokio technika A lygis (3 val!)

13:15-14:45 šiuolaikinio šokio technika B lygis

 

 

Choreografė, šokėja ir šokio pedagogė Katri Soini yra viena žymiausių Suomijos šiuolaikinio šokio asmenybių. Šiuolaikinio šokio magistro laipsnį įgijo studijuodama Suomijos teatro akademijoje, įgūdžius tobulino Susan Klein šokio mokykloje Niujorke, Jutos universitete bei įvairiuose seminaruose JAV ir Europoje. Soini dirbo su tarptautinį pripažinimą pelniusiais choreografais Palle Granhoj, Jorma Uotinen, Tommi Kitti, Kenneth Kvarnstrom ir kitais. Ji taip pat žinoma kaip puiki pedagogė, šiuolaikinį šokį dėstė Suomijos teatro akademijoje, Suomijos nacionalinėje baleto mokykloje, Helsinkio miesto teatre, Turku konservatorijoje, taip pat šokio seminaruose užsienyje. Soini indėlis į Suomijos šokio meną įvertintas įvairiais apdovanojimais ir valstybinėmis stipendijomis.

 

Šiuolaikinio šokio technika

Seminaro tikslas - pagilinti kūno funkcionavimo ir judėjimo suvokimą. Pamokų eigoje keldami kūnui naujus iššūkius, juos analizuodami sieksime geriau pažinti ir suprasti kūno judėjimo principus ir galimybes. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas kvėpavimui, kaip neatskiriamai judėjimo daliai, tinkamam energijos naudojimui judant, gravitacijos suvokimui ir judėjimo krypčių erdvėje tikslumui. Katri Soini taip pat pabrėžia kiekvieno šokėjo individualaus mąstymo ir judėjimo patirties svarbą.

 

Pamokos struktūra

Pamoka prasidės nuo pratimų, skirtų tinkamam kūno išlygiavimui ir subalansavimui per kvėpavimą ir paviršinių raumenų atpalaidavimą, siekiant sujungti skeleto struktūrą ir giliuosius, palaikančius raumenų sluoksnius. Nemažai darbo bus atliekama ant grindų, siekiant pajusti gravitaciją ir judėti ja pasinaudojant.  Šis darbas tęsis visos pamokos eigoje, kuomet bus palaipsniui pereinama prie dinamiškesnio, įvairiapusiško ir visa apimančio judėjimo erdvėje. Pamokose siekiama išlavinti jautrų, budrų  ir gerai parengtą kūną, gebantį sąmoningai ir tiksliai judėti šokant.

 

Katri Soini šokio technika yra įvairių šiuolaikinio šokio stilių sintezė. Ši technika remiasi jos pačios ilgamete patirtimi dirbant su įvairiais choreografais.


Seminaro kaina:

Šiuolaikinio šokio technika A lygis (5 pamokos po 3 val.) - 180 Lt (su nuolaida 150 lt)

Šiuolaikinio šokio technika B lygis (5 pamokos po 1,5 val.) - 100 Lt (su nuolaida 80 lt)

Vienos technikos pamokos kaina - 50 Lt (A lygis), 30 Lt (B lygis)

Informacija dalyviams:

 

* Pamokų lygiai: A lygis - profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai, B lygis - turintys ne mažiau kaip 2 metų šiuolaikinio šokio patirtį.

* Skliausteliuose pateikta kaina su nuolaida taikoma šokio specialybių dieninio skyriaus studentams bei Šiuolaikinio šokio asociacijos nariams.

* Į seminarus būtina registruotis iš anksto el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .  Registruojantis prašome nurodyti į kokias pamokas ir kurį lygį registruojatės. Jei registruojatės pirmą kartą, pridėkite trumpą savo šokio patirties aprašymą. Organizatoriai pasilieka teisę pasiūlyti dalyviui kitą lygį.

* Po registracijos patvirtinimo, bet ne vėliau kaip iki seminaro pradžios prašome pervesti dalyvio mokestį: Vyčio Jankausko šokio teatras, įmonės kodas 300003686, Sąsk. Nr.  LT56 7044 0600 0398 9282, AB SEB bankas

* Visas ar dalis sumokėto dalyvio mokesčio grąžinamas tik tuomet, jei dalyvis nebegali dalyvauti seminare dėl sveikatos priežasčių.

* Rengėjai pasilieka teisę keisti programą.

* Daugiau informacijos el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai bei telefonu 8 675 90206