Šiuolaikinio šokio technikos ir Partnering seminaras su Evangelos Poulinas
2015 lapkričio 29 - gruodžio 2 d. foto_steven_schreiber_maza
Menų spaustuvėje, Šiltadaržio skg. 6, Vilnius

Paskutinis šių metų seminaras su Evangelos Poulinas - puiki proga patobulinti šokio techniką ir partneriavimo įgūdžius.

Choreografas, šokėjas, šokio mokytojas Evangelos Poulinas šokio mokėsi Valstybinėje Atėnų šokio akademijoje, kur studijų metu šokio Wim Vandekeybus, Jasmin Vardimon, Pascal Rioult, Martha Graham, Jose Limon ir kitų choreografų kūrinius. 2004 Evangelos tapo Valstybinio Šiaurės Graikijos teatro nariu, kuriame dalyvavo naujuose Konstantinos Rigos ir Nigel Charnock pastatymuose. Vėliau įgijo šokio magistro laipsnį Niujorko universitete. Nuo 2007 metų tapo Valstybinio Kaselio teatro kviestiniu šokėju ir nuo to laiko intensyviai bendradarbiauja su choreografu Johannes Wieland kaip šokėjas, video montuotojas, choreografo asistentas.

Evangelos taip pat dirbo trupėse Compagnie Linga (Šveicarija), Marcel Leemann Physical Dance, Valstybiniame Oldenburgo teatre. Pastaruosius kelerius metus Evangelos veda šokio seminarus Vokietijoje, Lenkijoje. Graikijoje, Šveicarijoje ir Švedijoje. Nuo 2010 metų organizuoja šokio festivalį „one small step" Graikijoje, Korfu. 

ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO TECHNIKA Pamoka prasideda apšilimo bei tempimo pratimais, tęsiama per judesio junginius ant žemės ir vystoma iki fiziškai intensyvių ir dinamiškų frazių. Mes tyrinėsime kūno judėjimo būdus, kad galėtume efektyviau, greičiau ir sklandžiau kilti bei leistis ant žemės. Išnaudosime gravitaciją ir grindis kaip šokio partnerius, kurie gali mums padėti bei suteikia galimybę tiek judėti praradus pusiausvyrą, tiek pakilti aukštiems šuoliams. Pamokos dalyviai skatinami rizikuoti ir tyrinėti savo fiziškumą, išnaudoti savo stipriąsias puses bei treniruoti silpnąsias.

PARTNERING (šokis su partneriu) Šokti su kitais žmonėmis yra nuostabu. Šiame seminare tyrinėsime būdus, kaip pagerinti mūsų kūnišką sąmoningumą ryšyje su partneriu. Pamokas pradėsime gerai apšildami viso kūno sąnarius bei raumenis ir atlikdami įvairius pratimus, padedančius pažinti mūsų šokio partnerį. Pažinti savo partnerio kūną yra būtina tam, kad vėliau galėtume patikėti savo svorį, save atiduoti į kito žmogaus rankas. Šokiui su partneriu itin svarbu sustiprėti. Pradėdami nuo paprastų pratimų kaip atiduoti ir priimti svorį bei judėti dviese ar nedidelėmis grupėmis, tęsime atlikdami sudėtingesnius akrobatinius pratimus, kurie galiausiai išsivystys į pagrindinį pamokos šokio junginį su partneriu.  

PROGRAMA:
2015 lapkričio 29 - gruodžio 2 d. (sekmadienis - trečiadienis)
Menų spaustuvėje (Šiltadaržio skg. 6, Vilnius), III studija.
14.00-15.30 Šiuolaikinio šokio technika A lygis
15:45-17:15 Partnering A lygis (gali būti daroma išimtis labiau patyrusiems B lygio šokėjams)
17:30-19:00 Šiuolaikinio šokio technika B lygis    

Pamokų lygiai:
A lygis - profesionalūs šokėjai bei paskutinių kursų šokio specialybių studentai.
B lygis - turintys ne mažiau kaip 1 metų šiuolaikinio šokio patirtį.

SEMINARO KAINA:

1 kursas Šiuolaikinio šokio technika arba Partnering (4 pamokos) - 35 Eur
2 kursai Šiuolaikinio šokio technika ir Partnering (8 pamokos) - 62 Eur
1 pamoka - 10 Eur (tik esant laisvų vietų)

Nuolaidos: Studentams, moksleiviams - 20% Šokio specialybių studentams ir ŠŠA nariams - 30%
Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iki lapkričio 22d. užpildant registracijos formą ir susipažinti su seminaro taisyklėmis. 

Daugiau informacijos Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 8 675 90206
Seminaro organizatorius: Vyčio Jankausko šokio teatras
Šokio seminarų ciklą remia: Kultūros rėmimo fondas
Partneris: Menų spaustuvė Fotografas: Steven Schreiber