Naujienos mūsų studijoje
riikka


Pristatome naują studijos mokytoją, kuri pakeis išvykstančią Giedrę Ubartaitę ir ves pamokas pradedantiesiems antradieniais ir penktadieniais. Tai Riika Ihalainen - 26-erių šokėja ir šokio mokytoja iš Suomijos. Ji mokėsi Turku miesto meno akademijoje bei Amsterdame SNDD (School for New Dance Development) šokio mokykloje, kuri turi vieną geriausių šiuolaikinio šokio programų Europoje.

Riikka sako, jog šokis ir buvimas scenoje yra jos aistra. Ji dirbo su įvairiais choreografais, o Lietuvoje šoko Kauno šokio teatre Aura. Dalyvauti paskutiniame Vyčio Jankausko šokio spektaklyje „Judantys taikiniai" jai sutrukdė kojos trauma, tačiau ateityje Riikka tikisi dalyvauti kituose projektuose.

Kita jos aistra yra mokymas. Ji dėsto šiuolaikinį ir džiazo šokį. Šiuo metu ji dirba Kauno choreografijos mokykloje ir M.K.Čiurliono menų mokyklos Baleto skyriuje.

Riikka teigia, jog jos pamokose bus apžvelgiami įvairūs šiuolaikinio šokio aspektai, užsiėmimai bus intensyvūs ir smagūs. Studijos nariams ji sieks perteikti šiuolaikinio šokio pagrindus bei kūrybinius ir sceninius šokio aspektus. O mes tikimės, jog Riikkos pamokos bus tokios įdomios, jog atpirks nelabai patogų tvarkaraštį.