Premjera! Šokio spektaklis "Judantys taikiniai"
JT_M2011 Gruodžio 20d. 19val. Menų spaustuvėje, Juodojoje salėje

Šiuos metus  Vyčio Jankausko šokio teatras ruošiasi užbaigti naujo spektaklio premjera. Gruodžio 20 d. Menų spaustuvėje bus parodytas šokio spektaklis "Judantys taikiniai".
Tai spektaklis apie žmonių tarpusavio santykius. Kam iš tikrųjų užmezgame tarpusavio ryšius, siekiame dėmesio, prielankumo, meilės? O gal vienas kito taikiklyje dažniausiai atsiduriame viso labo tik kaip objektai, įrankiai trokštamam, egoistiniam tikslui pasiekti? - klausia spektaklio kūrėjai. Atsakymų į šį klausimą - ne vienas, jie gali būti skirtingi, netgi priešingi. Savųjų ieško ir keturi spektaklio herojai, viena vertus įkūnydami egoistinį, instrumentinį tarpusavio santykių modelį, kita vertus trokšdami išsivaduoti iš jo bei užmegzti gilesnius, tikresnius santykius. 

Choreografo Vyčio Jankausko spektakliuose neišvysi ypatingų specialiųjų efektų, nepamatysi ryškių dekoracijų. Viso to atsisakoma norint palikti erdvės svarbiausiajam spektaklio elementui - judesiui. Spektaklyje "Judantys taikiniai" jis ir vėl tampa pagrindine priemone išreikšti toms būsenoms, kurių neišreikši verbaline kalba. Minimalistinė estetiška scenografija, eksperimentinė Vu Nhat Tan grupės muzika, keturi atlikėjai - to pakanka, kad, sekdamas vyksmą scenoje, užmegztum dialogą su spektaklio kūrėjais. 

Idėja, choreografija: Vytis Jankauskas
Šokis: Agnė Ramanauskaitė, Giedrė Kirkilytė, Tautvilas Gurevičius, Dovydas Letkauskas
Kostiumų dailininkė: Jolanda Imbrasienė
Šviesų dailininkas: Aurelijus Davidavičius
Muzika: Vu Nhat Tan
Trukmė: 40'

Bilietus platina Bilietai LT