Vyčio Jankausko šokio teatro 21-asis sezonas: atgimęs spektaklis ir premjera
mini_liepsnosŠiemet  Vyčio Jankauko šokio teatras pradeda 21-ąjį teatro sezoną. Įžengdamas į naują veiklos dešimtmetį teatras kviečia į atgimusio spektaklio „Liepsnos virš šaltojo kalno" rodymus Vilniuje ir užsimina apie būsimą premjerą, kurią žiūrovams pristatys 2019 -ųjų pavasarį.

Naujai sugrįžęs į teatro repertuarą šokio spektaklis „Liepsnos virš šaltojo kalno" - tai 2010 metais Auksiniam scenos kryžiui nuominuoto spektaklio versija/redakcija su nauja atlikėjų sudėtimi.
Spektaklyje šoka gerai žinomi Lietuvos šiuolaikinio  šokio atlikėjai Lina Puodžiukaitė, Marius Pinigis ir Giedrė Kirkilytė. Spektaklio idėjos, choreografijos ir scenografijos autorius Vytis Jankauskas, kostiumų dailininkė Jolanda Imbrasienė, šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius. Spektaklyje skamba iškalbinga ir emocionali grupių  Mono, Juozo Milašiaus ir Set Fire to Flames muzika.  

„Liepsnos virš šaltojo kalno" -  tai spektaklis apie sienas, išorines ir vidines, tikras ir menamas. Apie sienas, kurios teikia atramą ir saugų prieglobstį, sienas, kurios riboja mūsų siekius ir skatina nusivylimą bei kapituliaciją ir tuo pačiu apie sienas, kurios gali tapti mums atspirtimi judėjimui į nepažintus horizontus.  
Pasak paties choreografo spektaklis „Liepsnos virš šaltojo kalno" gana tiksliai atspindi ir  reprezentuoja praeitų dviejų dešimtmečių Vyčio Jankausko šokio teatro kūrybines ir estetines nuostatas, jis pasižymi choreografine raiška t.y. daug šokio ir turi stiprų emocinį užtaisą.
Taip pat choreografas prasitaria, jog šiuo metu dirba ties nauju šokio spektaklio darbiniu pavadinimu „Ekspansija. Visata įeina į mano kūną" pastatymu ir planuoja premjerą žiūrovams pristatyti ateinančių metų pavasarį.

Šokio spektaklis „Liepsnos virš šaltojo kalno" rodymai vyks Vilniuje, Menų spaustuvėje, Šiltadaržio g. 6, Juodojoje salėje.

Spalio 4 d. 19 val.
Lapkričio 20 d. 19 val.
Gruodžio 5 d. 19 val.

Bilietai į spektaklį platinami TIKETA kasose, knygynuose VAGA, internetu - TIKETA ir teatrai.lt tinklalapiuose. Bilietų kaina - 7-9 eur, taikomos nuolaidos.