Premjera! Spektaklis "Aritmijos"
Šių metų lapkričio 30 ir gruodžio 14 d., 19.00 val. Vilniuje,2013-10-26_3_foto.D.Matvejevas_
Menų Spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6),
bus pristatytas naujas Vyčio Jankausko šokio teatro
spektaklis "Aritmijos".

Bilietus į spektaklį galima įsigyti internetu:
http://www.bilietai.lt/lt/event/18699
arba bilietai.lt kasose.

Daugiau informacijos apie spektaklį rasite čia:

Skaityti daugiau...
 
Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su Nina Wollny
nina_m2013 lapkričio 5-9 (antradienį - šeštadienį) vyks paskutinis šių metų Šiuolaikinio šokio seminarų ciklo etapas - Countertechnique® ir praktinės anatomijos seminaras su  Nina Wollny (Nyderlandai/Australija).

Anouk van Dijk sukurta Countertechnique® technika padeda šokėjams prisitaikyti prie reiklaus XXI a. šokio pasaulio.
Pagrindinis šios šokio technikos principas - šokio metu nekuriamas statiškas vertikalus balansas, bet išnaudojant skirtingų kūno dalių priešpriešinį judėjimą trijų dimensijų kryptimis, kuriamas dinamiškas balansas, kuris įgalina didesnę judesių įvairovę ir amplitudę bei efektingą daugiakryptį judėjimą.
Skaityti daugiau...
 
Šokio seminarų ciklą tęsia dėstytojas iš Slovakijos Milan Kozanek
milan_M
2013 spalio 16-20d. laukiame Jūsų naujojo šokio ir kontaktinės improvizacijos seminare su Milan Kozanek (Slovakija)

Milan Kozánek
baigė Scenos menų akademiją Bratislavoje (Slovakija). Dirba nepriklausomu choreografu ir mokytoju. Pedagoginės patirties įgijo dėstydamas įvairiose šokio institucijose, tarp kurių: SEAD (Eksperimentinė Zalcburgo šokio akademija), Šiaurės šiuolaikinio šokio mokykla (Lidsas, Jungtinė Karalystė), Tanz Quartier Vienoje ir Vienos Universiteto Konservatorija (Austrija), Grotovskio Institutas Vroclave (Lenkija) ir kitur.

Skaityti daugiau...
 
Studijos sezonas prasideda
studijaPažengusiųjų grupės pamokos prasidės nuo rugsėjo 3 dienos pagal pateiką tvarkaraštį.
Pradedančiųjų ir pažengusiųjų pamokas pradėsime nuo rugsėjo 9 dienos! Išankstinė registracija nebūtina - čiupkite patogią aprangą, švarias kojines ir skubėkite į pirmąsias pamokas - laikas ir vietos nurodytos tvarkaraštyje.
Naujiems lankytojams - į salę patenkame įėję į kiemą pro Žemait "bromą" su metaliniais vartais, kiemo gale nulipame kelis laiptukus žemyn ir randame rudas duris. Jei užrakinta - skambiname 8 680 27001 (Rūta).


BEJE, esamus ir būsimus studijos narius kviečiame prisijungti prie FB grupės - ten patogiau skelbti trumpas naujienas.
 
Spektakliui reikalingi batai
Naujojo Vyčio Jankausko šokio teatro spektakliui „Aritmijos"ieškome daug daug batų! red_shoes_w

Kviečiame  JUS tapti spektaklio dalimi ir paaukoti savo nebenešiojamų batų: atnešusiems dvi ir daugiau porų mainais siūlome galimybę dalyvauti uždaroje spektaklio generalinėje repeticijoje (kuri vyks š.m. lapkričio mėnesį) ir pirmiems pamatyti, kokiam sumanymui pasitarnaus Jūsų avalynė.

Norinčius prisidėti prie spektaklio įgyvendinimo kviečiame atnešti savo batus į Menų Spaustuvę (į mūsų kabinetą III a.) trečiadienį, rugpjūčio 14 d. 18-19 val.  ir/arba pirmadienį, rugpjūčio 19 d. 17-19 val.

Jei nurodytu metu atvykti negalite (arba gyvenate kitame mieste), rašykite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai - susitarsime

P.S.: Deja, spektakliui netiks nei sportbačiai, nei botai, nei vaikiški batukai bei aukštakulniai. Žinoma, pageidautina, kad batai būtų švarūs.

Iš anksto LABAI JUMS DĖKOJAME !!!

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 3 iš 6