Šiuolaikinio šokio seminarų ciklas 2012
Jarek Cemerek Pirmasis šokio seminaras jau netrukus:

2012 Rugsėjo 26-30d., trečiadienį - sekmadienį,
Menų spaustuvėje, Vilniuje

Šiuolaikinio šokio technika
Kalaripayattu (kovos menas iš Indijos)
Improvizacija/Kompozicija

su Jarek Cemerek (Čekija) ir Rakesh Sukesh (Indija)
Daugiau informacijos:
 
Vyčio Jankausko šokio teatras - tarptautinėje šokio mugėje!
2012-ųjų vasaros pabaigoje, rugpjūčio 29  - rugsėjo 1 dienomis, Vyčio Jankausko šokio teatras, kartu su kolegomis iš kitų Lietuvos šokio organizacijų, dalyvavo tarptautinėje Diuseldorfo šokio mugėje (Tanzmesse NRW) - didžiausiame ir svarbiausiame Europos šiuolaikinio šokio forume.
Veikianti nuo 1994-ųjų, ši bienalė kassyk pritraukia vis daugiau dalyvių ir lankytojų iš viso pasaulio. Plati šiuolaikinio šokio paletė, intensyvi meninė programa, kūrybiška, bet tuo pačiu - darbinga mugės atmosfera mums suteikė galimybę užmegzti naujų pažinčių su užsienio trupėmis, kurių vaisiais - tikimės - netruksime pasidalinti ateityje.

Gražaus naujojo sezono, mieli šiuolaikinio šokio mylėtojai!
 
Studija pradeda sezoną
sokMaloniai kviečiame esamus ir būsimus studijos narius į šiuolaikinio šokio pamokas!
Užsiėmimai prasideda nuo rugsėjo 3 d. Tvarkaraštis

Pažengusiųjų užsiėmimai vyksta ten pat ir tuo pačiu laiku - LVJC, antradieniais ir ketvirtadieniais.
Pradedančiųjų ir pramokusiųjų pamokos - Vilniaus kolegijos Menų fakulteto patalpose, Žemaitijos g.4 (eikite į kiemą pro metalinius vartus, kiemo gale nulipkite kelis laiptukus žemyn ir rasite reikalingas duris).

Pradedančiuosius prašome registruotis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Pramokusiems pamokas iki rugsėjo 23d. ves Giedrė Jankauskienė, po to - Riikka Ihalainen.
Esate laukiami!
 
Naujienos mūsų studijoje
riikka


Pristatome naują studijos mokytoją, kuri pakeis išvykstančią Giedrę Ubartaitę ir ves pamokas pradedantiesiems antradieniais ir penktadieniais. Tai Riika Ihalainen - 26-erių šokėja ir šokio mokytoja iš Suomijos. Ji mokėsi Turku miesto meno akademijoje bei Amsterdame SNDD (School for New Dance Development) šokio mokykloje, kuri turi vieną geriausių šiuolaikinio šokio programų Europoje.
Skaityti daugiau...
 
Premjera! Šokio spektaklis "Judantys taikiniai"
JT_M2012 Sausio 28d. 19 val. (šeštadienį) ir vasario 10d. 19 val. (penktadienį)
Menų spaustuvėje, Juodojoje salėjeJei nespėjote gruodį pamatyti  mūsų naujausio šokio spektaklio "Judantys taikiniai", yra puiki proga tai padaryti šiemet.
Tai spektaklis apie žmonių tarpusavio santykius. Kam iš tikrųjų užmezgame tarpusavio ryšius, siekiame dėmesio, prielankumo, meilės? O gal vienas kito taikiklyje dažniausiai atsiduriame viso labo tik kaip objektai,
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 6