Šiuolaikinio šokio seminarų ciklas 2011

III seminaras - "Nustebintas kūnas" su Francesco Scavetta (IT/NO)live_s._pete_2
2011 Lapkričio 18-20d.


 „Nustebintas kūnas" - tai metaforiška erdvė, nuoroda į budrų/apdairų kūną, kuris gali nustebinti pats save išvengdamas rutinos, pabėgdamas nuo kasdienių, įprastų judesių. Tai toks kūnas, kuriam reaguoti į veiksmą yra svarbiau, nei veikti pačiam. Įsileisti judesį, o ne jį daryti. „Aš tikiu, jog šokyje svarbiau yra ne įsiminti naują medžiagą, o sugebėti ją užmiršti." - sako F.Scavetta. Sutelkdami dėmesį į reakciją, išvengiame bereikalingų apmąstymų. Nenorėdami varžyti kūrybiškumo, su savo kūnu kiekvienas turėsime susidraugauti.

Skaityti daugiau...
 
2011 rugsėjo-gruodžio repertuaras

Budejimai_m
Jūs esate labai laukiami mūsų teatro
šokio spektakliuose:

Rugsėjo 28d. (trečiadienį) 19 val., "Budėjimai",
Vilniuje, Menų spaustuvėje

Spalio 1d. (šeštadienį) 18.30, "Budėjimai"
Klaipėdoje, festivalyje "Plartforma"

Spalio 8d. (šeštadienį) 15.00, "Budėjimai"
Jonavos kultūros centre, festivalyje "Homo ludens"

Skaityti daugiau...
 
Šokio studijos atostogos baigėsi!
studijai


Nuo rugsėjo 5 dienos prasidės šiuolaikinio šokio studijos užsiėmimai visoms grupėms. Atnaujintą tvarkaraštį ir kainas rasite čia.
Informacija naujiems lankytojams: išankstinė registracija nebūtina, lauksime Jūsų pirmame pradedančiųjų grupės užsiėmime rugsėjo 6 dieną. Turėkite patogią aprangą (avalynės nereikia). Pirmasis užsiėmimas nemokamas.
Mielai atsakysime į visus klausimus telefonais 8 675 90 206 ir 8 684 72 814 bei el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Taip pat visus studijos narius kviečiame prisijungti prie Vyčio Jankausko šiuolaikinio šokio studijos grupės Facebook'e.

 
Interviu su Vyčiu Jankausku
Vytis
"Pirmiau yra gyvenimas, egzistencija, būtis" - taip vadinasi interviu su Vyčiu Jankausku, neseniai pasirodžiusiame žurnalo "Kelionė su bernardinai.lt" numeryje (2011 III ketv. Nr.15). Peržvelgti žurnalo santrauką ir jį įsigyti galite čia
 
Šokio spektaklis "Budėjimai" vieši Druskininkų teatro festivalyje

Budejimai
2011 liepos 16d. 19 val. 
Sanatorija Eglė, Eglės g. 1, Druskininkai


Choreografas Vytis Jankauskas šokio spektaklyje „Budėjimai" nagrinėja žmogaus vidinio būdravimo temą. Ypatingą dėmesį formai skiriantis menininkas teigia, jog „Budėjimuose" galima įžvelgti besikartojantį tikėjimo, nusivylimo, atsižadėjimo ir sugrįžimo prie užsibrėžto tikslo ciklą.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 6