Interviu su Vyčiu Jankausku
Vytis
"Pirmiau yra gyvenimas, egzistencija, būtis" - taip vadinasi interviu su Vyčiu Jankausku, neseniai pasirodžiusiame žurnalo "Kelionė su bernardinai.lt" numeryje (2011 III ketv. Nr.15). Peržvelgti žurnalo santrauką ir jį įsigyti galite čia
 
Šokio spektaklis "Budėjimai" vieši Druskininkų teatro festivalyje

Budejimai
2011 liepos 16d. 19 val. 
Sanatorija Eglė, Eglės g. 1, Druskininkai


Choreografas Vytis Jankauskas šokio spektaklyje „Budėjimai" nagrinėja žmogaus vidinio būdravimo temą. Ypatingą dėmesį formai skiriantis menininkas teigia, jog „Budėjimuose" galima įžvelgti besikartojantį tikėjimo, nusivylimo, atsižadėjimo ir sugrįžimo prie užsibrėžto tikslo ciklą.

Skaityti daugiau...
 
Liepsnos virš šaltojo kalno - Naujajame Baltijos šokyje
Liepsnos_m
Laukiame Jūsų tarptautiniame šokio festivalyje "Naujasis Baltijos šokis'11", kuriame rodysime naujausią mūsų spektaklį "Liepsnos virš šaltojo kalno". Spektaklis bus rodomas gegužės 5 d., ketvirtadienį, 19 val. Menų spaustuvėje, Juodojoje salėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
Bilietų kaina - 30 Lt, taikomos įvairios nuolaidos. Bilietus platina Tiketa, o visa informacija apie festivalį - Lietuvos šokio informacijos centre.
 
Countertechnique su Nina Wollny ir Angie Lau
Nina_Wollny

Pradedame registraciją į antrąjį Šiuolaikinio šokio seminarų ciklo seminarą. Prašome susipažinti su programa ir kainomis bei pamokų ir dėstytojų aprašymais. Atsiprašome už ne itin literatūrišką vertimą - siekėme kuo tiksliau perteikti dėstytojų idėjas. 

Gegužės 16-20, pirmadienis - penktadienis, Vilnius, Menų spaustuvė III studija (Šiltadaržio g. 6)

Skaityti daugiau...
 
Trishos Brown šiuolaikinio šokio technikos ir repertuaro seminaras

B_NortonVyčio Jankausko šokio teatro rengiamą šiuolaikinio šokio seminarų ciklą pradėsime balandžio 19-22 dieną seminaru, kuriame šokėjai galės iš arčiau susipažinti su JAV postmodernaus šokio atstovės Trishos Brown judėjimo samprata ir repertuaru.

Trisha Brown yra viena įtakingiausių XX a. šiuolaikinio šokio asmenybių. Nors ši amerikiečių choreografė savo kūrybinę biografiją pradėjo beveik prieš 40 metų, jos šokio samprata ir choreografinės idėjos yra aktualios iki šiol, jos stipriai įtakojo (ir vis dar įtakoja) visą šiuolaikinį šokį. Trishos Brown choreografija išsiskiria itin lengvu, minkštu, geometriškai paprastu judėjimo stiliumi. Siekdama judesių paprastumo, ji itin daug dėmesio skiria žmogaus anatomijai, biomechanikai, bei pasinaudojimu žemės trauka, kinetine ir potencine energijomis - ją domina pusiausvyros praradimo momentas ir jo teikiamos galimybės.

Šį seminarą Vilniuje ves Trishos Brown šokio trupės šokėja Brandi Norton.

 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 5 iš 6